Duży pokój z balkonem os. II Półku Lotniczego - Czyżyny

1 000,00 zł

wynajmę


Duży Kostrzyn Nad Odrą, pokój Kostrzyn Nad Odrą, balkonem Kostrzyn Nad Odrą, Półku Kostrzyn Nad Odrą, Lotniczego Kostrzyn Nad Odrą, Czyżyny Kostrzyn Nad Odrą

mieszkanie Kostrzyn Nad Odrą, pokój Kostrzyn Nad Odrą, kwatera Kostrzyn Nad Odrą, balkon Kostrzyn Nad Odrą

Duży jednoosobowy pokój z dużym Balkonem - nowe osiedle na os. II Półku Lotniczego (CZYŻYNY).
Do wynajęcia pokój - wyposażony w dużą szafę z lustrem, osiedle monitorowane. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki i 3 pokoi. W kuchni sprzęty w zabudowie: lodówka z zamrażalnikiem, kuchnia indukcyjna, piekarnik, zmywarka, żelazko. W korytarzu duża szafa z lustrem. W łazience lustro, kabina prysznicowa, pralka. W cenę wliczony jest już Internet. Przed osiedlem dostępne sklepy Biedronka, Lidl. Dostaniesz się w każdy rejon Krakowa, cicha i spokojna okolica. W okolicy McFit, My Fitnes Place. W 10 minut dostaniesz pieszo do Politechniki Krakowskiej i AWF, Comarch. ( do centrum 15 minut tramwajem ). Przy osiedlu pętla tramwajowa i autobusowa Czyżyny. Umowa bezpośrednio z właścicielem bez pośredników.
Preferowane osoby niepalące, dbające o porządek. Koszt wynajmu to 1000 za wszystko - miesięcznie. W mieszkaniu mieszkają już dwie młode spokojne dziewczyny (studiująco pracujące).
Proszę o kontakt telefoniczny :) , nie odpowiadam na smsy.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 415

nr ogłoszenia: 22584